Инокс ќумец-колено

Sale price Check ден.

Инокс ќумец-колено:

Ø 80 на залиха:

-45˚  = 590 ден  ;   90˚ = 720 ден

Ø 100  на залиха:

– 45˚ = 730 ден ;  90˚= 890 ден

 

Формулар за нарачки

Контактирајте не за овој производ

  • 7 + 95 =

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

RELATED PRODUCTS