Инокс ќумец-цевка

Sale price Check ден.

Инокс ќумец-цевка:

Ø 80 на залиха:

-1m = 610 ден ; 0.5 m = 430 ден ; 0.25m = 280 ден ;

Ø 100  на залиха:

– 1m = 700 ден ; 0.5m = 500 ден ; 0.25m = 330 ден

 

Формулар за нарачки

Контактирајте не за овој производ

  • 4 + 30 =

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

RELATED PRODUCTS