alfa-mini-elektrik

Мини електричен шпорет 3800 W

Sale price 12,090.00 ден.

Мини електричен шпорет

power

3800 W

dimension-oven

550 x 360 x 380 mm

volume

400 x 300 x 220 mm

volume

26,4 l

area

19 / 21 kg

area

Да

Формулар за нарачки

Контактирајте не за овој производ

  • 7 + 51 =

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

RELATED PRODUCTS