• koleno-90

Инокс колено 90

Sale price Check ден.

Ø 80/130 на залиха = 2.560 den

Ø 100/150 на залиха = 2.850 den

Ø 130/180 на залиха = 3.010 den

Ø 150/200 на залиха = 4.080 den

Ø 200/250 на залиха = 4.610 den

Ø 250/300 на залиха = 5.940 den

Ø 300/350 на залиха = 6.430 den

Формулар за нарачки

Контактирајте не за овој производ

  • 2 + 70 =

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

RELATED PRODUCTS