studio-1

Студио 1 1200 W

Sale price 3,290.00 ден.

Решо

  • Практичен дизајн
  • Лесно за одржување и употреба

power

1200 W

dimension-oven

240 x 320 x 67 mm

area

3,2 / 3,4 kg

Формулар за нарачки

Контактирајте не за овој производ

  • 8 + 33 =

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *